20191018_100704.jpg

Burcu YALIN

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Otobiografim

1980 İstanbul Doğumlu. Kökleri hem Girit hem Kafkaslara dayanır. Seyahat etmeyi, yeni yerler görmeyi, öğrenmeyi öğretmeyi ve keşfetmeyi çok sever. Çocukluğundan beri spor, dans ve doğa aktiviteleri içindedir.  

Özel Dost Koleji, Uğur Koleji ve Londra RHUL üniversitesi İş Yönetimi ve İşletme mezunudur. İngiltere'de on yıl süren okul, üniversite, iş ve seyahatlerle dolu bir hayatı olup bu süre içinde Uzakdoğu felsefesi ve Taichi ile tanışmış, sağlıklı beslenme ve yaşama, Yoga, Modern dans konularında birçok workshopa katılmıştır. Bildiği yabancı diller İngilizce, Almanca, İtalyanca olup halen Japonca öğrenmektedir. 

Profesyonel Voleybol, Koşu, Yüzme, Dans, Step, Aerobik, Scuba Diving, Salon dansları ve modern dans, koreograf çalışmaları. Astroloji, mitoloji, arkeoloji, new age, ezoterizm, alternatif ve bütünsel tıp, uzakdoğu savaş ve şifa sanatları, Reiki, Aikido, Iaido, Yoga, Pilates; mat, reformer, hamile pilates, Taichi, Qigong konularıyla ilgilidir ve çalışmalarına devam etmektedir. 

 

2016 de bir erkek çocuk dünyaya getirmiştir. Hamilelik dönemi boyunca nefes, dans, yoga, pilates ve doğa yürüyüşleri düzenli olarak yapmış ve dersler vermiştir. 

Doğanın yaratıcı ve onarıcı gücüne inanır ve imkan oldukça çalışmalarını açık havada yapar. İyi bir gezgindir. 

Her şeyin başlangıcı NEFES düşüncesini benimser ve çalışmalarında nefese büyük önem verir.  Bireysel ve Grup dersleri vermektedir. 

Eğitim Derecelerim

Wushu 1 Duan 1.Kademe Antrenör

Aikido 1 Dan