top of page

Beylikdüzü Senjutsu Spor Kulübü: Savunma Sanatlarında Uzmanlaşmış Bir Adres

İstanbul'un kalbinde, Beylikdüzü'nde bulunan Beylikdüzü Senjutsu Spor Kulübü, savunma sanatları konusunda uzmanlaşmış, donanımlı bir eğitim merkezidir. Gençlerden yetişkinlere kadar her yaş grubuna hitap eden kulübümüz, Aikido, Karate, MMA, Ju Jutsu, İaido, Krav Maga, Kickboks ve Savate gibi çeşitli disiplinlerde eğitim imkanları sunarak, spor severlere benzersiz bir deneyim vaat ediyor.

Çocuklar İçin Özel Dersler ve Grup Eğitimleri

Beylikdüzü Senjutsu Spor Kulübü, çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimine odaklanan özel dersler ve grup eğitimleri sunmaktadır. Tecrübeli antrenörlerimiz, çocuklara disiplin, özgüven ve sosyal beceriler kazandırmak adına özel bir pedagojiyle yaklaşmaktadır. Güvenli ve kontrollü bir ortamda, çocuklarınızın sağlıklı bir şekilde büyümelerine destek oluyoruz.

Çeşitli Disiplinlerle Herkese Uygun Bir Seçenek

Beylikdüzü Senjutsu Spor Kulübü, herkesin ilgi ve yeteneklerine uygun bir spor dalı sunmaktadır. Siz de tercihinizi Aikido'dan yana kullanabilir, belki de sıradışı bir deneyim için Ju Jutsu'yu seçebilirsiniz. Geniş disiplin yelpazemizle herkesi spor yapmaya teşvik ediyoruz.

Tecrübeli Antrenörlerle Kaliteli Eğitim

Kulübümüzde görev alan antrenörler, savunma sanatları alanında uluslararası düzeyde tecrübeye sahiptir. Eğitim programlarımız, hem başlangıç seviyesindeki katılımcıları hem de deneyimli sporcuları hedeflerine ulaştırmak için özenle tasarlanmıştır. Beylikdüzü Senjutsu Spor Kulübü'nde, spor yapmanın ve kendinizi geliştirmenin keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

Beylikdüzü Senjutsu Spor Kulübü olarak amacımız, sporu bir yaşam tarzı haline getirmenize ve fiziksel-sosyal dengeyi sağlamanıza yardımcı olmaktır. Siz de bizimle tanışın, savunma sanatlarında uzmanlaşmanın ve fit bir yaşamın tadını çıkarmanın keyfini yaşayın. Beylikdüzü Senjutsu Spor Kulübü, sizleri bekliyor!

SENJUTSU DOJO NUN KURUCULARI

dce9a22b-1077-4a0e-b2e5-fe9b3635b9d5.jpg

İlhan YALIN

CUMHUR.jpg

Cumhur SOLAK

sami.jpg

Sami TÜRKERAY

Bağlı olduğumuz Organizasyonlar ve Federasyonlar Yabancı Kuruluşlar

Yabancı Kuruluşlar

WJJF-Dünya Ju Jitsu Federasyonu  

Aikikai -Japonya Aikido Derneği

IMAF -Uluslararası Dövüş sporları Federasyonu

IBJJF -Uluslararası Brazilian Jiu Jitsu Federasyonu

AJP -  Abu Dhabi Jiu Jitsu Pro Spor Organizasyonu

Türkiyedeki Organizasyonlar

Adres 

Büyükşehir Mah.Atatürk Bulvarı White Corner AVM Kat 1 No:51-52 eski Beylikpazarın yanı Beylikdüzü/İstanbul

Tel:0533 953 77 99 / 0542 416 09 19

e-mail:senjutsudojo@gmail.com

Bizi sosyal medyada da takip ediniz

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
bottom of page